Barbie w sukience "after five retro"

23:25

Witajcie po kilku dniach przerwy!

Zgodnie z obietnicą dziś zobaczycie Barbie w nowej sukience. Miała się tu pojawić już jakieś dwa dni temu, niestety mój blog zaliczył małą awarię i miałam problem ze zdjęciami. A dokładniej - wszystkie zniknęły!

Walczyłam z tym przez pewien czas, ale jak się okazało, cała ta sytuacja powstała tylko i wyłącznie z mojej winy, ponieważ zaczęłam kombinować z Google+ i w ten sposób nieświadomie pozmieniałam ustawienia zdjęć z bloga. Na szczęście krytyczna sytuacja została już opanowana i wszystko działa jak powinno :) Przy okazji tego zamieszania mogę Wam wspomnieć, że pracuję nad stroną bloga na G+, póki co jeszcze niewiele tam się dzieje, ale już niedługo powinna być dostępna opcja obserwowania Catch Your Ideas! Nie muszę chyba wspominać, że zachęcam do klikania "obserwuj" :)

A teraz do rzeczy. Wszyscy kochamy retro. Moda na ubrania w tym stylu regularnie powraca. I bardzo dobrze! Dzięki temu nie zaginie wiele wspaniałych, ponadczasowych krojów i wzorów. Modzie na retro uległa również Barbie, która dziś prezentuje się dumnie w sukience "after five" w narodowych barwach :) Takie połączenie kolorystyczne powstało głównie dlatego, że akurat ten czerwony materiał najlepiej nadawał się na tego rodzaju sukienkę, koronkę zaś miałam tylko w opcji białej. A że przy okazji wyszło patriotycznie, to tylko na plus :D Pozostawiam Was z kilkoma zdjęciami, żebyście mogły ocenić jak wyszło, a sama wracam do szycia girland z imionami, chociaż przyznam się szczerze, że póki co girland za bardzo nie widać, ponieważ walczę z kucykami, które mają być do nich dołączone. Muszą być jak najbardziej podobne do oryginałów, dlatego czeka mnie jeszcze trochę pracy. Chociaż najgorsze mam już za sobą :)

Pamiętajcie, że na blogu możecie zobaczyć Barbie w innych kreacjach: w romantycznym pastelowym komplecie, w komplecie z czarnymi kokardkami oraz w zestawie zimowym.

Do następnego!
Barbie sukienka, sukienka dla barbie, ubranka dla barbie, sukienka barbie, barbie dress, barbie after five dress

Barbie sukienka, sukienka dla barbie, ubranka dla barbie, sukienka barbie, barbie dress, barbie after five dress

Barbie sukienka, sukienka dla barbie, ubranka dla barbie, sukienka barbie, barbie dress, barbie after five dress

Zobacz również

0 komentarzy

Polub moją stronę na FB