Cześć!

21:32

Serdecznie witam na moim blogu o rękodziele!

Długo zastanawiałam się, czy rozpocząć jego tworzenie, ponieważ już taka jestem, że podejmowaniu większości decyzji towarzyszy mi wiele wątpliwości. Odkryłam jednak w sobie ogromną chęć podzielenia się z innymi moją radosną twórczością, przede wszystkim zaś chciałabym poznać opinie osób z zewnątrz.

I tak, stało się! Blog został założony, ogólnie przygotowany i gotowy do rozpoczęcia swojego wirtualnego życia. Myślą przewodzącą powstaniu tego miejsca w internecie było rękodzieło, co w moim przypadku ogranicza się do robótek na drutach, filcu, origami modułowego, haftu krzyżykowego i ręcznie robionych kart z haftami. Ostatnio, dzięki moim siostrzenicom, zainteresowałam się również szyciem ubranek dla lalek. Wykonywaniem moich małych "dzieł" zajmuję się w każdej wolnej chwili i jest to dla mnie źródło radości i satysfakcji.

Zapraszam do czytania i oglądania oraz oczywiście do wyrażania swoich opinii, które są dla mnie bardzo istotne. Mam nadzieję, że każdy, kto celowo lub przypadkiem tutaj zajrzy, nie wciśnie od razu x :)

misie, pudełko, pudelko, misie w pudelku, bear box

Zobacz również

0 komentarzy

Polub moją stronę na FB