O MNIE

Cześć!

Mam na imię Anita. Właściwie od zawsze pasjonuję się rękodziełem. Jako dziecko uwielbiałam rysować, robić na drutach i haftować. W międzyczasie przeżyłam fascynację origami, by w końcu trafić na moją (chyba) największą miłość, czyli filc. To właśnie szyciu z filcu oraz robótkom na drutach poświęcam niemal całą moją energię życiową :)

Od pewnego czasu zajmuję się szyciem i dzierganiem na cały etat - o tym właśnie od zawsze marzyłam. Realizuję zamówienia na filcowe breloczki, maskotki, obrazki, wianuszki, girlandy i inne dekoracje oraz włóczkowe poszewki na poduszki. Wszystkie te rzeczy tworzę sama, wkładając w nie całe moje serce. Świadomość, że któryś z moich "tworków" sprawił komuś radość i wywołał uśmiech na jego twarzy jest moim paliwem na co dzień :)

Moje prace możesz zobaczyć na tym blogu, a jeśli chcesz być bardziej na bieżąco, zajrzyj na moją stronę na Facebooku lub konto na Instagramie. Wszelkie pytania odnośnie filcaków oraz poszewek prześlij najlepiej mailem na adres anitashandmade@gmail.com
Na pewno odpiszę!

Polub moją stronę na FB