O MNIE

 Witaj!

Jeśli masz dłuższą chwilkę i chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie, zapraszam do czytania :)
Jeśli masz krótszą chwilkę, zajrzyj na mój profil na Bloggerze.

Kim jestem?

Mimo że internet jest miejscem, w którym większość osób woli pozostać anonimowa, ja chciałabym podzielić się z Wami garstką informacji o mnie. Zawsze milej przeglądać bloga, wiedząc, że tworzy go człowiek, który wkłada w to swoje serce i pasję, a nie bezduszna maszyna.

Zacznę więc od początku: mam na imię Anita, wciąż czuję się jak nastolatka, chociaż już od jakiegoś czasu nią nie jestem ;) Przez większość życia nie mogłam zdecydować się, co tak naprawdę chciałabym robić. W szkole przeżyłam fascynację językiem polskim, matematyką, językiem niemieckim oraz...zajęciami plastyczno-technicznymi. W momencie podjęcia decyzji o studiach wróciłam do języka polskiego i tak już zostało. Dopiero po pewnym czasie odkryłam, że pomimo regularnych zmian zainteresowań, wciąż wśród moich fascynacji pojawiało się w różnych postaciach rękodzieło.

Czym się interesuję?


Od zawsze rysuję, robię na drutach i haftuję - to zasługa oczywiście mojej mamy, która jest bardzo zdolna, ale bardzo skromna :) Mama nauczyła mnie także szyć na maszynie, choć przyznaję, że w tej dziedzinie nie czuję się wirtuozem. Inaczej jest z szyciem ręcznym, które wychodzi mi (moim zdaniem) całkiem nieźle. Moją największą miłością jest filc i wszelkie rzeczy z filcu uszyte. Spod moich rąk najczęściej wychodzą filcowe breloczki, zawieszki oraz ozdoby dziecięcego pokoju. Regularnie staram się też powracać do robótek na drutach, a dokładniej do wszelkiego rodzaju ściegów warkoczowych, które chyba nigdy mi się nie znudzą. Poza tym moją ogromną pasją jest origami modułowe, co wynika głównie z masochistycznych zapędów do zajęć wymagających cierpliwości :) Lubię też czytać, oglądać filmy, kibicować siatkarzom i skoczkom narciarskim, a także grzebać (z różnym skutkiem) w kodach bloga. Mam słabość do psów (głównie do mojego kochanego kundelka Leszka), "Muminków", wiatraków, parasolek i zapachu powietrza po burzy.

W jakim celu powstał ten blog?

Głównie po to, bym mogła podzielić się z Wami tym, co robię. Chciałabym, poznać Wasze opinie na temat moich prac, bym mogła wciąż pracować nad moją twórczością. Byłoby też bardzo miło, gdybym poprzez prezentowanie różnych rzeczy, które zrobiłam, zachęciła którąś z Was do rozpoczęcia/kontynuowania przygody z rękodziełem. Przygody, która będzie trwała jak najdłużej :)

Co znajduje się na blogu?

Znajdziecie tu zdjęcia i opisy moich prac. Najczęściej dodaję oczywiście zdjęcia filcowych różności, ale co jakiś czas pojawiają się również robótki na drutach, ubranka dla Barbie, modele origami modułowego oraz hafty krzyżykowe. Przygotowuję również wzory na druty oraz szablony filcowych zabawek, które można pobrać i osobiście wypróbować :)

Oczywiście jak zwykle troszkę się rozpisałam, ale bez obaw, moje posty są krótkie i treściwe. Nie będę streszczać mojego życiorysu, mimo że w pewnych momentach mogłoby to być ciekawe ;) Chcę tylko, żebyście wiedziały, że w tworzenie, zarówno moich prac, jak i tego bloga, wkładam całą siebie. Nie wszystko jest tu (jeszcze) idealne, głównie dlatego, że to mój pierwszy blog w życiu i wciąż uczę się blogowania. Mam jednak nadzieję, że z Waszą pomocą miejsce to będzie cały czas się rozwijało.

Zapraszam więc serdecznie do oglądania moich prac oraz do korzystania z szablonów i wzorów, które co jakiś czas staram się udostępniać. Zostawiajcie proszę komentarze i inne oznaki Waszej wizyty tutaj, bo to one dodają mi motywacji do kontynuowania pracy nad tym miejscem. Każdy komentarz i mail niezmiernie mnie cieszy! :)

Jeśli chcesz  skontaktować się ze mną, napisz proszę e-maila na adres: anitashandmade@gmail.com

Niech moc będzie z Wami :D

Polub moją stronę na FB